Art of Defence

Taekwon-do is het gebruik van de hand en de voet, met als doel zelfverdediging en het verbeteren van je persoonlijkheid.

Laatste nieuws

Geslaagd Art of Defence toernooi 22 april 2017

Op 22 april werd een geslaagd clubtoernooi van Art of Defence gehouden. Twee bevriende verenigingen waren uitgenodigd nl. Karate Shotokan-Stadskanaal en Shera Fight-Groningen.

Om 9.30 uur werd begonnen met de loopvormen (techniek-Tuls) en na een vlotte afhandeling, rond 10.30 uur, op twee velden werd doorgegaan met de sparring op beide velden.

Er waren mooie technische wedstrijden te zien en gelukkig zagen we geen blesurres en zelfs geen druppeltje bloed.

Er heerste een gemoedelijke en vriendschappelijke sfeer terwijl er toch flink geknokt werd voor de prijzen.

Hieronder de uitslagen. De foto's staan op onze facebook pagina, klik hier om ze meteen te bekijken

Een groot woord van dank aan iedereen die mee heeft geholpen, vrijwilligers, organisatie en scheidsrechters. Dank jullie wel.

In september doen we dit weer.

_____________________________________________________________Uitslagen________________________________________________________

 

Art of Defence toernooi 22 april 2017

Prijswinnaars: Tuls - loopvormen

 

Jongens/meisjes poule C1/C2                                Senioren jongens/meisjes C16

1ste         Jade Groen                                                 1ste        Jardi Rooks

2de         Marko de Jong                                           2de         Hein de Haan

3de         Endam Ogec                                               3de         David Poel

 

Jongens/meisjes C7/C8                                           Jongens/meisjes C10      

1ste        Ryan Tan                                                     1ste        Ceciel Meendering

2de         Joy Tan                                                        2de         Roald Ytsma

3de         Klaas Borger                                               3de         Nick van der Sluis

 

Jongens/meisjes C3/C4/C6                                     Jongens/meisjes C9

1ste         Lisanne Sikkema                                        1ste        Hester Zantingh

2de         Youri van Rooij                                           2de         Tjalle Ytsma

3de         Quinten van Rooij                                      3de         Wesley Kemkers

 

Senioren zwarte band C17/C18

1ste        Chris Vos

2de         Marcel Meendering (Shotokan)

2de         Joey Haan

_______________________________________________________________________________________

Prijswinnaars: Sparring - vechten

 

Jongens poule A21/A29                                          Jongens/meisjes poule A25

1ste        Timon Brussel                                            1ste        Quinten van Rooy

2de         David Poel                                                  2de         Jayden de Boer

3de         Gerrit van der Meer                                  3de         Hanna Poel

 

Jongens poule A 17                                                 Jongens poule A15

 

1ste        Marten Borger                                           1ste        Jaylin Kruize (Shera Fight)

2de         Jardi Rooks                                                 2de         Luciano Balkaran (Shera Fight)

                                                                                   3de         Maron Wijmenga

 

Meisjes poule A22                                                   Jongens poule A 13

1ste        Ceciel Meendering (Shotokan)                1ste        Jaylin Kruize (Shera Fight)

2de         Cecillia Amerlaan (Shera Fight)                2de         Maurik Groen

3de         Tessa de Boer                                             3de         Joep Kaufman (Shera Fight)

 

Jongens poule A9                                                    Jongens poule A7

1ste         Ryan Tan                                                     1ste        Archiano Balkaran (Shera Fight)

2de         Hidde Spinder                                            2de         Rayen Runhart (Shera Fight)

3de         Klaas Borger                                               3de         Joey Rietvoort (Shera Fight)

 

Jongens poule A1                                                    Meisjes poule A16

1ste        Jelano  Tolentini (Shera Fight)                 1ste        Celilia Hester  (Shera Fight)

2de         Gerdion Penny (Shera Fight)                    2de         Angelique Ismaila (Shera Fight)

3de         Jayden van Essen (Shera Fight)                3de         Hester Zantingh

 

Jongens en meisjes poule A1b

1ste        Quinten van Rooij

2de         Jayden de Boer

3de         Hanna Poel

 

Meisjes poule A8                                                     Meisjes poule B4

1ste         Nathalie de Vries                                       1ste        Gedie Kaufman (Shera Fight)

2de         Jade Groen                                                 2de         Lisanne Sikkema

3de         Femke Jagersma

 

Dames zwarte band poule B10                              Heren zwarte band poule B9

1ste        Fatima El Idrissi                                          1ste        Chris Vos

2de         Gedie Kaufman (Shera Fight)                   2de         Myrddin Minnema

3de         Esra van der Meer                                     3de         Jesper Hut

 

 Veteranen poule B13

1ste        Geert Spinder

2de         Harm Pieter Wiersma

3de         Hein de Haan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lid worden?

Meldt je aan en kom trainen bij onze club, Klik op de knop en vul het inschrijfformulier in en je bent klaar.

Inschrijfformulier

Binnenkort...

Clubtoernooi
Harkema
UTI Training
Papendal
Open Taekyon 2018
Oss
UTI Training
Papendal
UTI Training
Papendal

Informatie Flyer

Sponsors

Band knopen

Erkend leerbedrijf